FW08A-160/14-28/30S adj. grooving cutter
Article Nr:FW08A-160/14-28/30S
EAN:48057596838212
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Schnitttiefe: | 45 mm |
| Verstellbereich: | 14 - 28 mm |
| Durchmesser: | 160 mm |
| Bohrung: | 30 mm |