FW09A-200/8-16/30 Holzprofi adj. grooving cutter
Article Nr:FW09A-200/8-16/30
EAN:48057596870980
Price: CHF 359.00in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Schnitttiefe: | 75 mm |
| Verstellbereich: | 8 - 15,5 mm |
| Durchmesser: | 200 mm |
| Bohrung: | 30 mm |