Holzprofi chamfering cutter head FW21B-160/60/30S
Article Nr:FW21B-160/60/30S
EAN:48057599852868
Price: CHF 619.00in production
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 160 mm |
| Breite: | 60 mm |
| Bohrung: | 30 mm |